Wyniki postępowania

Lista lekarzy i lekarzy dentystów zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych do odbywania specjalizacji po postępowaniu kwalifikacyjnym przeprowadzonym w terminie 1-31 marca 2017 roku

Lekarze zakwalifikowani do szkolenia specjalizacyjnego w postępowaniu kwalifikacyjnym przeprowadzonym w terminie 1-31 marca 2017 roku, którzy zamierzają osobiście odebrać dokumentację szkolenia specjalizacyjnego i posiadają prawo wykonywania zawodu, proszeni są o zgłaszanie się do Oddziału Zdrowia Publicznego w Rzeszowie, ul. Grunwaldzka 15, VI piętro, pokój 615, w dniach 5-6 kwietnia 2017 r. w godz. od 900 do 1530.

Natomiast lekarze, którzy posiadają ograniczone prawo wykonywania zawodu otrzymają dokumentację po wcześniejszym przedłożeniu prawa wykonywania zawodu nie później niż do 14 kwietnia br.

W przypadku osób, które nie zgłoszą się w wyznaczonym terminie, dokumentacja zostanie wysłana drogą pocztową na adres korespondencyjny.